ciasto

PYSZNE CIASTA

„Srebrna łyżeczka” powstała z miłości do pysznego jedzenia i włoskich podróży. Chcieliśmy podzielić się z naszymi gośćmi smakami, przywiezionymi z daleka oraz rodzinnymi przepisami naszych mam i babć. W każdy deser wkładamy serce i dbamy o to, aby każdy z produktów był najwyższej jakości. Do naszej oferty dołączyły torty okolicznościowe wykonywane na specjalne zamówienie, z dedykowanymi dekoracjami dostosowanymi do charakteru imprezy.

NIEZWYKŁA KAWA

Dla naszych gości sprowadzamy kawę Caffe del Doge (czyli po polsku Kawę Dożów) prosto z Wenecji. Nasza kawa produkowana jest przy zachowaniu najwyższych standardów na każdym etapie produkcji. Począwszy od selekcji ziaren, w poszukiwaniu jedynego i unikalnego smaku, poprzez każdy etap jej przygotowania. Nasza arabika jest prosta w swej kompozycji, aromatyczna, o niskim stopniu kwaskowatości To mieszanka 100% Arabiki pochodzącej z Brazylii, Kolumbii, Gwatemali i Indii. Każde z ziaren jest palone osobno, następnie są one mieszane na zimno jak zaleca najstarsza starszą wenecka tradycja wypalania kawy.

deser

UROKLIWE miejsce

„Srebrna łyżeczka” to wyjątkowe miejsce w Katowicach. Przytulne, urokliwe wnętrze i zapach świeżego, domowego ciasta sprawi, że każdy poczuje się tu dobrze. Zapraszamy do relaksu w wygodnym fotelu z aromatyczną kawą, na wieczór z przyjaciółmi lub biznesowe spotkanie. Specjalnie dla naszych gości organizujemy imprezy okolicznościowe - baby shower, urodziny, kluby książki. Dołożymy wszelkich starań, by atmosfera każdego spotkania była niezwykła.